Automatyka do bramy garażowej

Firma Dragon-Bram (Poznań) oferuje automatyczne napędy do bram garażowych. Montujemy napędy renomowanych firm, co daje nam możliwość dopasowania automatu do indywidualnych potrzeb klienta. Napędy gwarantują komfort użytkowania, wysoką jakość i wytrzymałość. Niezależnie od tego jakiego typu bramę garażową Państwo posiadacie, jeśli jest ona prawidłowo wykonana i zamontowana, dobierzemy taki rodzaj napędu, który nie powinien sprawiać kłopotów podczas eksploatacji. Automatyzacja bram garażowych, jest dużym ułatwieniem w codziennej eksploatacji posesji i znacznie podnosi komfort ich użytkowania. Dobór odpowiedniego napędu do bramy garażowej musi być zgodny z parametrami technicznymi bramy.

Pomożemy Państwu dobrać odpowiedni siłownik i napęd do bramy garażowej. Na kompletny zestaw automatyki garażowej składa się siłownik wyposażony we wbudowaną centralkę sterującą, połączony z szyną pociągową, i zamocowany pod sufitem pomieszczenia. Zdalne sterowanie automatyką umożliwiają nadajniki (piloty) radiowe  i współpracujący z nimi odbiornik, zintegrowany z centralą sterującą. Sterowanie bramą można również realizować poprzez przyciski naścienne, włączniki kluczykowe lub klawiaturę kodową bezprzewodową. Włączniki i klawiatura umożliwiają dostęp do pomieszczenia osobom uprawnionym poprzez udostępnienie im kluczyka lub kodu cyfrowego. W celach bezpieczeństwa napędy garażowe wyposażone są w zabezpieczenie przeciążeniowe, czyli funkcję rozpoznania przeszkody, która jest wbudowana w centralę napędu. Funkcja ta działa w ten sposób, że natychmiast po dociśnięciu przeszkody przez zamykającą się bramę następuje cofnięcie bramy.

W zestawie automatyki montujemy system dźwigni (wewnętrzny lub zewnętrzny), który umożliwia ręczne otwieranie bramy garażowej w przypadku braku zasilania lub awarii siłownika.

Poniżej przykłady napędów do bram garażowych firmy BENINCA i FAAC. Działamy na terenie miasta Poznań oraz okolicznych miejscowości. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Katalog firmy BENINCA (plik PDF) Katalog firmy FAAC (plik PDF)

Dragon Bram Automatyka do Bram