Brama wjazdowa dwuskrzydłowa i furtkaW ofercie firmy Dragon Bram znajdziecie Państwo dwa rodzaje bram. Bramy przesuwane samonośne oraz bramy dwuskrzydłowe. Jeden i drugi rodzaj bram montowanych przez naszą firmę jest funkcjonalny. Na życzenie klienta pomagamy dobrać odpowiedni rodzaj bramy dostosowany do indywidualnych potrzeb. Dobrze dobrana brama, dopasowana do ogrodzenia oraz elewacji posesji będzie jej idealnym wykończeniem.

Bramy przesuwane samonośne dzięki swojej jednoskrzydłowej konstrukcji i braku podparcia nad wjazdem doskonale sprawdzają się w różnych warunkach pogodowych. Nie ma znaczenia czy podjazd jest pokryty błotem, śniegiem, lodem czy piaskiem. Są one wygodne i proste w obsłudze.

Bramy tradycyjne dwuskrzydłowe są również proste i wygodne w obsłudze. Firma Dragon Bram ma w swojej ofercie wiele modeli takich bram. Począwszy od bardzo skromnych i prostych a skończywszy na bramach w rafinowane wzory. Bramy te wyposażamy w regulowane zawiasy, rygle i zamki, również z wkładkami patentowymi, odboje i gałki.

Wszystkie bramy wykonujemy z wysokiej jakości materiałów, które odpowiednio konserwowane zachowują trwałość i wytrzymałość przez wiele lat.

Uzupełnieniem oferty bram są ogrodzenia

Ogrodzenie to ważny element posesji. Powinno ono być estetyczne, pełni ć rolę strażnika i być dekoracją otoczenia.  Różnorodność wzorów i kształtów ogrodzeń posesyjnych oferowanych przez naszą firmę daje wiele możliwości kreowania estetycznego uzupełnienia architektury posesji. Ogrodzenia, wykonane są z trwałych materiałów i pozostają w idealnym stanie przez długie lata.

Nieodzownym elementem każdej posesji jest furtka

Odpowiednio dopasowana do wyglądu bramy i ogrodzenia, wykonana z doskonałej jakości materiałów, jest nieodzownym elementem wykończenia posesji. Na życzenie klienta możemy furtkę wyposażyć w takie dodatkowe urządzenia jak domofon, wiedeodomofon i zamek elektromagnetyczny. Wszystkie te urządzenia  sprawiają, że użytkowanie furtki staje się komfortowe, a kontakt z osobami stojącymi na zewnątrz jest możliwy bez konieczności wychodzenia z domu.

Dragon Bram Automatyka do Bram